Aktualny plan działania
3 Video:
a) Wprowadzenie do planu:
b) dostęp: 3 kandydaci z GPW ver. czerwiec
c) Bonus i prezent: przegląd 3 spółek omówionych w maju
dostępne do 12 czerwca
—
1) Jeśli spodobały Ci się obejrzane materiały, to:
a) zasubskrybuj nasz kanał na YouTube i daj łapkę pod tym materiałem.
b) dodatkowo/lub polub te posty na innych naszych kanałach na:
– Facebook – kliknij w ten link.
– Twitter – kliknij w ten link
Dzięki temu ten materiał dotrze do większej liczby inwestorów.
2) Możesz też wykorzystać specjalny kod rabatowy tylko dla moich Czytelniczek/Czytelników
I rozpocząć z nami giełdową przygodę jako Abonent MB-IG – kliknij w ten link
Kupon -5%: R5NRSPZJ
a co sadzisz gk immobile
Musiałbym dopiero przejrzeć, bo to spółka tylko z ogólnego WIG, a zwykle obserwuję te z WIG20, mWIG40 i sWIG80.
Obstawiałbym póki co, że aktualny roczny ruch wzrostowy to Kanał:
Wykres miesięczny
Nawet majowa górka na razie testowała górną granicę. Teoretycznie póki w Kanale póty ogólnie kierunek wzrostowy.
atende sądzę że ciekawa spolka
To spółka tylko z ogólnego WIG, a rzadko o nich się wypowiadam. Choć niedawno było krótko o tym walorze na Blogu 😉
Witam Panie Michale,
Mam pytanie dot. Allegro w kontekście nawiasu podażowego.
Najwięksi akcjonariusze od początku nastawili się na sprzedaż akcji, co skutecznie dołuje zarówno Allegro, jak i ma wpływa na WIG20. Fundusze te nadal mają łącznie ponad 41% akcji, kilkanaście miliardów PLN w akcjach. Robią to od 3,5 roku po coraz niższej cenie.
Stąd pytanie o sens inwestowania obecnie w ten papier na dłuższy termin? Czy zakłada Pan, że to, że 8 z 9 mld z IPO, które wylądowało w kieszeniach Największych akcjonariuszy + to co sprzedali w ABB, to już koniec?
W skrócie: interesuje mnie Pana motywacja fundamentalna do potencjalnego położenia tu pieniędzy:)
Pozdrawiam!
Witam Panie Marcinie,
Wstępnie interesujące były te historyczne dołki cenowe z wolumenem jako elementami akumulacyjnymi wg mnie.
Nie mam jednak akcji i nie kupuję tylko dlatego, że np. listopad br. dał niższą wycenę.
Zobaczę w czasie czy będą jakieś sygnały pod zakupy. Jeśli nie – nie ma problemu. Kandydatura to „aż” i „tylko” kandydatura 😉
Pozdrawiam.