Strefa Abonenta

Wszystkie dostępne dla Abonentów MB-IG materiały tj. video, prezentacje, raporty, szkolenia o różnej treści i różnej postaci są pogrupowane wg odpowiedniej kolejności. Przy okazji wstawiłem...

Pełna treść tego artykułu zarezerwowana jest dla Abonentów MB-IG.

Zaloguj się lub zamów abonament

Co mam dla Ciebie, jeśli dołączysz do nas?

star_mb-igWgląd w mój portfel Inwestycyjny - oparty głównie na akcjach spółek z GPW, przede wszystkim na długi termin.

star_mb-igInformacje o transakcjach - na maila oraz na życzenie na SMS - kupno i sprzedaż, tuż po dokonaniu przeze mnie ruchu na rynku.

star_mb-igPełna wersja planu - co miesiąc aktualizacja planów zakupowych wobec spółek będących pod lupą.

star_mb-igCo piątek raport o sytuacji na otwartych pozycjach - rzut okiem na wykresy spółek, ETF i opis aktualnej sytuacji plus perspektywy.

star_mb-igCo piątek raport o WIG20 - rzut okiem na indeks największych spółek na naszym rynku. Aktualna sytuacja i perspektywy na następny tydzień.

star_mb-igAktualności giełdowe IG - artykuły, video, nowości jakie pojawiają się na Portalu. Krótkie analizy, wskazówki, opinie i przemyślenia o rynku.

star_mb-igPakiet artykułów o podstawach giełdowych - wpisy niezbędne do zdobycia wiedzy o giełdzie.

star_mb-igCała edukacja z zakresu analizy wykresu - dostęp do wszystkich materiałów edukacyjnych: szkoleń, video, pdf i artykułów jakie są dostępne w serwisie.

star_mb-igRaporty na e-mail - 5 razy w tygodniu wieczorne powiadomienia o nowościach.

star_mb-igKontakt na email oraz przez Forum IG - w celu zadawania pytań, wymiany opinii, dyskusji także z innymi Abonentami.

Już teraz zarejestruj się i opłać abonament.

Do tej Inwestycji wystarczy Ci nawet od 1,23 zł/dziennie.

Gwarantuję Ci zero ryzyka - jeżeli po opłaceniu dostępu stwierdzisz, że nie daję Ci wiedzy koniecznej do wygrania z rynkiem, możesz zrezygnować z uczestnictwa. Zwrócę Ci bez gadania Twoje pieniądze za abonament (!). Masz na to co najmniej 14 dni w zależności od wybranego Abonamentu.

Pozdrawiam
Michał Bednarz z MB-IG