Skład portfela MB-IG

Skład portfeli

W tej części prezentuję Abonentom stan mojego Portfela edukacyjnego. Treść podzieliłem na tabelki, aby prezentowane dane były czytelne. Dane są aktualizowane po każdej sesji GPW….

Pełna treść tego artykułu zarezerwowana jest dla Abonentów MB-IG.

Zaloguj się lub zamów abonament

Co mam dla Ciebie, jeśli dołączysz do nas?

star_mb-igWgląd w mój portfel Inwestycyjny - oparty głównie na akcjach spółek z GPW, przede wszystkim na długi termin.

star_mb-igInformacje o transakcjach - na maila oraz na życzenie na SMS - kupno i sprzedaż, tuż po dokonaniu przeze mnie ruchu na rynku.

star_mb-igPełna wersja planu - co miesiąc aktualizacja planów zakupowych wobec spółek będących pod lupą.

star_mb-igCo piątek raport o sytuacji na otwartych pozycjach - rzut okiem na wykresy spółek, ETF i opis aktualnej sytuacji plus perspektywy.

star_mb-igCo piątek raport o WIG20 - rzut okiem na indeks największych spółek na naszym rynku. Aktualna sytuacja i perspektywy na następny tydzień.

star_mb-igAktualności giełdowe IG - artykuły, video, nowości jakie pojawiają się na Portalu. Krótkie analizy, wskazówki, opinie i przemyślenia o rynku.

star_mb-igPakiet artykułów o podstawach giełdowych - wpisy niezbędne do zdobycia wiedzy o giełdzie.

star_mb-igCała edukacja z zakresu analizy wykresu - dostęp do wszystkich materiałów edukacyjnych: szkoleń, video, pdf i artykułów jakie są dostępne w serwisie.

star_mb-igRaporty na e-mail - 5 razy w tygodniu wieczorne powiadomienia o nowościach.

star_mb-igKontakt na email oraz przez Forum IG - w celu zadawania pytań, wymiany opinii, dyskusji także z innymi Abonentami.

Już teraz zarejestruj się i opłać abonament.

Do tej Inwestycji wystarczy Ci nawet od 1,23 zł/dziennie.

Gwarantuję Ci zero ryzyka - jeżeli po opłaceniu dostępu stwierdzisz, że nie daję Ci wiedzy koniecznej do wygrania z rynkiem, możesz zrezygnować z uczestnictwa. Zwrócę Ci bez gadania Twoje pieniądze za abonament (!). Masz na to co najmniej 14 dni w zależności od wybranego Abonamentu.

Pozdrawiam
Michał Bednarz z MB-IG