Czy akcje Bogdanki zejdą pod 20 zł?
Akcje Bogdanki tracą na wartości drugi rok z rzędu, a od szczytu z 2022 r. to już ponad -60%. Spada aktywność wyrażona wolumenem, a istotne wsparcie (przynajmniej na razie) nie jest wykorzystywane do silniejszego odbicia. W 3Q firma zaliczyła zysk netto, ale czy wypłata dywidendy będzie zagrożona? Tematyka: a) informacje o firmie b) czy wsparcie…